Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł

Cena wylicytowana: 4 500 zł

akwarela, ołówek/papier, 30 x 22 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Die Winterlandschaft. FStarowieyski pinx in N.Y. 1674'
ID: 44945