Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Jerzy Panek (1918 Tarnów - 2001 Kraków)
Autoportret w kapeluszu, 1991 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

pastel/papier, 48 x 38 cm
sygnowany i datowany śr.d.: '16.3.91 Panek'
na odwrociu opisany ołówkiem: 'jeszcze jeden raz | dla Danusi - Jurek | Kraków, 12.4.91'
ID: 44943