Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

pastel/papier, 42 x 30 cm
sygnowany i datowany p.g.: '7 II 91 Panek'
na odwrociu dedykacja p.d.: 'z Wdzięcznością | dla Pani Danuty | Wróblewskiej Jurek | Kraków, 12.4.91'
ID: 44617