Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł
57

Cena wylicytowana: 2 800 zł

tusz/papier, 31 x 26 cm
sygnowany l.d.: 'SN', datowany p.d.: 'VIII.914'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'SN | 1914' | 'ze zbiorów Alfonsa Karnego'
na odworciu pieczęć: 'inż. arch. Dołżenio Michał'
ID: 45084