Kolekcja Danuty Wróblewskiej. Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 lutego 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

gwasz/tektura, 100 x 69 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'R. ZIEMSKI 19-IX-61'
ID: 30767