IX Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
18 grudnia 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 34 000 zł
64

Cena wylicytowana: 34 000 zł

olej/płótno, 61 x 91 cm
sygn. p.d.: `J. SOBEL`oraz na odwrocie: `J. SOBEL`