IX Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
18 grudnia 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 22 000 zł
71

Cena wylicytowana: 22 000 zł

akryl/płótno, 70 x 50 cm
niesygn., w załączeniu ekspertyza Bożeny Kowalskiej