I Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
26 października 2006 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 13 000 zł
84

Cena wylicytowana: 13 000 zł

olej/płótno, 46 x 54 cm
na odwrocie dwie pieczęcie

WOZ zezwalające na wywóz

obiektu poza granice;

pieczęć galerii Mariana

Gołogórskiego