GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

W. Falkowski
"SUD-AMERIKA LINIE", 1934 r.
Cena wylicytowana: 11 000 zł
W. Falkowski
"SUD-AMERIKA LINIE", 1934 r.

Cena wylicytowana: 11 000 zł

litografia/papier, 100 x 70 cm
sygnowany w druku l.g.: 'W. FALKOWSKI'
druk: Lit. Art. W. Główczewski, Warszawa oraz oznaczenia: '13. 522'
ID: 69102