GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)
Panorama Gdyni, lata 50.-60. XX w.
Cena wylicytowana: 50 000 zł

Cena wylicytowana: 50 000 zł

olej/płótno, 118 x 188 cm
sygnowany l.d.: 'Mokwa'
ID: 67741