GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

litografia/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'T TREPKOWSKI | 35'
druk: Zakł. Graf. B. Wierzbicki i Ska, Warszawa
ID: 69104