GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)
Osada rybacka pod Łebą, lata 50.-60. XX w.
Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

olej/płótno, 63,5 x 74 cm
sygnowany p.d.: 'Mokwa'
ID: 67731