GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Tadeusz Trepkowski (1914 Warszawa - 1954 Warszawa)
"M.S. Batory Szlakiem Południa", 1936 r.
Cena wylicytowana: 11 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

litografia barwna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'T.TREPKOWSKI | 36'
ID: 69106