GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)
6 lipca 2019 godz. 19:00

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)
Łodzie na brzegu I, lata 60. XX w.
Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

akwarela/papier, 45,4 x 57 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem l.d.: 'Mokwa'
ID: 67798