Aukcja Wyprzedażowa Mebli i Antyków (wyniki)
16 lipca 2010 godz. 19:00

Serwantka w typie Ludwika Filipa
2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
56
2 poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

drewno, wys.: 179 cm, szer.: 97 cm, gł.: 43 cm
okleina - czereśnia

stan zachowania: do konserwacji

cena w galerii: 3 500 zł