Aukcja Sztuki Współczesnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (71)

Stanisław Fijałkowski
"Autostrada dla kreta i liszki", 1990 r.
olej/płótno, 100 x 81,5 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"11.I.63", 1963 r.
olej/płótno, 60,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"19 X 1995", 1995 r.
olej/płótno, 92 x 72 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Tadeusz Dominik
"Pejzaż", 2003 r.
olej/płótno, 73 x 100 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Tadeusz Dominik
"Tarasy", 2001 r.
olej/płótno, 54 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Wojciech Fangor
"E6", 1965 r.
olej/płótno, 127 x 127 cm
Cena wylicytowana: 440 000 zł
Wojciech Fangor
"M33", 1967 r.
olej/płótno, 132 x 132 cm
Cena wylicytowana: 380 000 zł
Wojciech Fangor
"SM5", 1975 r.
olej/płótno, 173 x 254 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Henryk Stażewski
Relief nr 10, 1964 r.
relief, akryl, deska/płyta pilśniowa, 72 x 72 cm (całość)
Cena wylicytowana: 520 000 zł
Henryk Stażewski
Relief, 1980 r.
akryl, relief/płyta, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Janusz Orbitowski
Kompozycja 23/03, 2003 r.
technika własna, karton/płyta, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Roman Opałka
1965/1-nieskończoności, 1965 r., Detail 2890944-2910059
akryl/płótno, 196 x 135 cm
Cena wylicytowana: 1 750 000 zł
Roman Opałka
Z cyklu "Alfabet grecki", 1965 r.
olej/płótno, 130,7 x 80 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Roman Opałka
"Rouge et Noir" (Czerwone i czarne), 1959 r.
olej/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Ryszard Winiarski
"Obszar 178", 1973 r.
akryl/deska, płyta, 100 x 100 x 10 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Jadwiga Maziarska
"Informacja", 1980 r.
olej/płótno, 72,5 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Jadwiga Maziarska
Bez tytułu, 1970 r.
olej/płótno, akryl/płyta, 124 x 79 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Tadeusz Kantor
Informel, 1961 r.
olej/płótno, 85,5 x 100 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Maria Stangret-Kantor
"Karta z zeszytu do geografii", 1983 r.
olej, technika mieszana , technika własna/płótno, 146 x 125 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Andrzej Wróblewski
"Pejzaż z wysokim niebem", 1953 r.
olej/płótno, 80 x 101 cm
Cena wylicytowana: 480 000 zł
Andrzej Wróblewski
"Żółty półakt mały", 1955 r.
olej/płótno, 51,5 x 41 cm
Cena wylicytowana: 390 000 zł
Jan Lebenstein
"Statue", 1967 r.
olej/płótno, 130 x 81 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Jan Lebenstein
"Figura osiowa 100", 1960 r.
olej/płótno, 130 x 195 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Jerzy Nowosielski
Abstrakcja, 1978 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt w lustrze, 1977 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Jerzy Nowosielski
Porwanie Europy, 1976 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Zbigniew Makowski
I will tell you, 1980 r.
olej/płótno, 74 x 92 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Victor Vasarely
"Vega-Orion", 1971 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
Ed (Edwin) Mieczkowski
"Decadonna", 1965 r.
akryl/płyta pilśniowa, 61 x 61 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł