Aukcja Sztuki Współczesnej: Prace na Papierze (wyniki)
29 czerwca 2017 godz. 19:00

Honza Zamojski (ur. 1981 r.)
"Poem Problem", 2015 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
83
Honza Zamojski (ur. 1981 r.)
"Poem Problem", 2015 r.

Cena wylicytowana: 1 200 zł

ołówek/papier, 33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: '0311 | 2015 | HNZ'
ID: 50392