Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Paweł Pierściński (1938 Kielce - 2017 )
"Ziemia", z cyklu "Portret Ziemi Kieleckiej", 1967 r.
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł

Estymacja: 6 000 - 10 000 zł

izohelia, odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier, 86 x 66,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Fotografował | Paweł PIERŚCIŃSKI | Z cyklu "Portret Ziemi Kieleckiej" | "Ziemia" | izohelia 1967 | 2/6'
ID: 78651