Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Jan Smaga (ur. 1974, Warszawa)
Zestaw dwóch obiektów: kolaż i "Arton A", z serii "Artony", 2016-17
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Estymacja: 30 000 - 40 000 zł

inna/inny, 1 x 1 x 1 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN SMAGA | ARTON A | 2016 | ed. 2/10'
Kolaż:
archiwalny druk pigmentowy, dibond, 200 x 162 (w świetle oprawy)
Arton:
odbitka srebrowa/papier barytowy, 37,4 x 28,6 cm (arkusz), ed. 2/10 + 2 AP
ID: 78655