Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Anna Panek (ur. 1977, Bielawa)
Z cyklu "Połączenia", 2019 r.
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Z cyklu "Połączenia", 2019 r.

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z cyklu połączenia | Anna Panek '2019'
ID: 79362