Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

olej, spray, farba alkidowa/płótno, 114 x 97 x 19 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | "Old canvas" | "Stare płótno" | farba alkidowa, spray | olej na płótnie | 2013 | 114 x 97 x 19 cm'
ID: 78491