Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Agnieszka Bar
Pleciony wazon, 2019
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Agnieszka Bar
Pleciony wazon, 2019

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

szkło wykonane w technice hutnicznej, dmuchane i dociskane w wiklinowej formie, wys.: 40 cm, śr.: 22 cm
sygnowany i datowany: 'agnieszka bar '2019'
ID: 78301