Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Jan Możdżyński (ur. 1986, Warszawa)
"Nieszkodliwy perwert", 2019 r.
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

olej/płótno, 120 x 100 cm
ID: 79136