Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Marta Nadolle (ur. 1989)
“Nie ma się czego wstydzić, niektóre klientki mają gorzej", 2019 r.
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Marta Nadolle (ur. 1989)

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

olej/deska, 26 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA NADOLLE | "NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ, NIEKTÓRE KLIENTKI | MAJĄ GORZEJ" | 26 x 34 | OLEJ NA DESCE | 2019'
ID: 79103