Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Sebastian Krok (ur. 1985, Radom)
"Litery nr 1", 2018 r.
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
"Litery nr 1", 2018 r.

Estymacja: 3 000 - 6 000 zł

akryl, alkid/pościel, 42 x 31 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Litery nr 1" | Sebastian | Krok | 2018'
ID: 78320