Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Paweł Susid (ur. 1952, Warszawa)
"Księża ubogacają", 2013 r.
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
"Księża ubogacają", 2013 r.

Estymacja: 20 000 - 30 000 zł

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2013 | SUSID'
ID: 78650