Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Martyna Czech (ur. 1990)
"Kasownik", 2019 r.
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Martyna Czech (ur. 1990)
"Kasownik", 2019 r.

Estymacja: 7 000 - 10 000 zł

olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTYNA CZECH | "KASOWNIK" | 70 X 80 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
ID: 79051
“Każdy obraz powstawał przez ten impuls; powodowany jakąś prawdziwą historią. Są rzeczy o których nie da się zapomnieć ani z nich wyleczyć, pozostaje tylko próba pogodzenia się z tym i życia dalej. Interesują mnie głównie emocje osadzone po przeciwnych biegunach: nienawiść i ból, rozkosz i udręka, miłość i nienawiść itp. Ciekawe są granice i brak granic w odczuwaniu; kiedy wydaje się, że więcej nie można przyjąć, granica przesuwa się… nieustannie.”