Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Estymacja: 35 000 - 40 000 zł

Estymacja: 35 000 - 40 000 zł

olej/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTEK MATERKA, 2013, OIL / CAN, [jezioro / lake]'
ID: 79359