Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Honorata Martin (ur. 1984)
"Bóg małpa", 2015
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Honorata Martin (ur. 1984)
"Bóg małpa", 2015

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

olej, akryl/płótno, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU "BÓG MAŁPA" | 2015 | Honorata Martin'
ID: 79690