Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Aneta Grzeszykowska (ur. 1974, Warszawa)
Bez tytułu (Model), 2017 r.
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Bez tytułu (Model), 2017 r.

Estymacja: 40 000 - 50 000 zł

tusz pigmentowy/papier bawełniany, 100 x 140 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aneta Grzeszykowska | Bez tytułu (Model) | # 3B | 2017'
ed.1/3+1AP
ID: 78654