Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Przemysław Matecki (ur. 1976, Żagań)
Bez tytułu (Formy), 2015 r.
Estymacja: 40 000 - 48 000 zł
Bez tytułu (Formy), 2015 r.

Estymacja: 40 000 - 48 000 zł

akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2015 | (Z)'
ID: 78306