Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Mateusz Kula (ur. 1983)
Bez tytułu, 2019 r.
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Mateusz Kula (ur. 1983)
Bez tytułu, 2019 r.

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

akryl, spray/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MATEUSZ KULA | 2019'
ID: 78629