Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

kolaż, olej/płótno, 70 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MATEUSZ | SZCZYPIŃSKI | MS | 2019'
ID: 79150