Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Paweł Śliwiński (ur. 1984 r., Chełm)
"A Guy Recollects His Fleeting Romances", 2019 r.
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 2019 | "A GUY RECOLLECTS HIS | FLEETING ROMANCES"'
ID: 78421