Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
20 listopada 2019 godz. 19:30

Alicja Bielawska (ur. 1980, Warszawa)
02, z serii "Miejsca", 2019 r.
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

linoryt/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'ATB 2019', opisany l.d.: 'Miejsca'
odbitka unikatowa
ID: 78489