Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
8 października 2015 godz. 19:00

Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)
Słońce i Księżyc , 1966
* Cena wylicytowana: 75 000 zł
Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)
Słońce i Księżyc , 1966

akryl, relief/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Koji Kamoji | 1966'
ID: 35715
  • WYSTAWIANY:
  • „Koji Kamoji. Przestrzeń. ‘Obrazy pruszkowskie’ i inne prace”, Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, luty - marzec 2010
  • „Koji Kamoji. Obrazy pruszkowskie”, Galeria Foksal, Warszawa, sierpień - wrzesień 2008
  • „Dziura-Księżyc-Cisza”, Galeria 86, Łódź, październik 2001
  • „Koji Kamoji. Prace w siedmiu pokojach”, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, 27.11.1998-31.01.1999
  • „Koji Kamoji. Łódki z trzciny i inne prace (1963-1997)”, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa 14.11-26.12.1997
  • „Reliefy” Galeria Pod Moną Lizą, Wrocław, 1970
  • „Reliefy”, Galeria Współczesna, Warszawa, 1969
  • „Reliefy, prace przestrzenne”, Galeria Foksal, Warszawa, 1967
  • LITERATURA:
  • Koji Kamoji. Obrazy pruszkowskie, katalog indywidualnej wystawy w Galerii Foksal, Warszawa 2008, (il.) s. nlb
  • Koji Kamoji. Prace w siedmiu pokojach, katalog wystawy indywidualnej w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu, 1998, poz. kat. 6, s. 58
  • Koji Kamoji. Łódki z trzciny i inne prace (1963-1997), katalog wystawy indywidualnej w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa 1997, s. 48 (il.)
  • Reliefy, prace przestrzenne, katalog wystawy indywidualnej w Galerii Foksal, Warszawa