Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
26 lutego 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 220 000 zł

Cena wylicytowana: 220 000 zł

olej/płótno, 163 x 130 cm
sygnowany i
datowany p.d.: 'Lebenstein 61'
opisany na
odwrociu: 'Lebenstein figure 126 | 1961'

POCHODZENIE:
- Galerie
Chalette, Nowy Jork (1962)
- kolekcja
prywatna, Nowy Jork

LITERATURA:
- Ewelina
Wrona, Treści podświadome w malarstwie materii a polski duch,
"Dyskurs", nr 4/2006, (il.)

estymacja:
240 000 - 300 000