Aukcja Sztuki Współczesnej | 1 sesja (wyniki)
10 grudnia 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 250 000 zł

Cena wylicytowana: 250 000 zł

akryl/płótno, 129,5 x 129,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'JULIAN STAŃCZAK "TURN YELLOW" 78'
na odwrociu papierowa nalepka galeryjna z opisem pracy z London Arts Group
ID: 37968
  • bezpośredni zakup od artysty
  • galeria London Arts Group, Londyn
  • galeria Heather James Fine Art, Palm Desert, Kalifornia
  • kolekcja prywatna, Warszawa
  • Marta Smolińska, Julian Stańczak, Op-art i dynamika percepcji, Warszawa 2014, s. 199 (il.)