Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
8 czerwca 2017 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 24 000 zł

olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany l.d.: 'Aberdam'
podpisany na odwrociu 'Aberdam', poniżej trudno czytelny opis
ID: 50312