Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
8 czerwca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 35 000 zł
47

Cena wylicytowana: 35 000 zł

olej/płótno, 101,7 x 152,8 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Chaim Goldberg 93'
ID: 50037
  • Chaim Goldberg, powrót do Kazimierza nad Wisłą, Kazimierz Dolny 2013, s. 90 (il.)
  • Chaim Goldberg, My Shtetl Kazimierz-Dolny, 2009, s. 33 (il.)