Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

olej/płótno, 55 x 33 cm
sygnowany l.g.: 'Halicka'
ID: 46136
  • Krzysztof Zagrodzki, Alicja Halicka, Mistorzowie École de Paris, Warszawa 2011, s. 45 (il.)
  • Alicja Halicka (1894 – 1975) – Retrospektywa, Villa la Fleur, 23 września – 31 grudnia 2011