Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 11 000 zł

olej/płótno (dublowane), 34 x 45 cm
sygnowany l.d.: 'SKamocki'
ID: 46193