Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
20 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 20 000 zł

Cena wylicytowana: 20 000 zł

olej/płótno, 76,8 x 102 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Chaim Goldberg 96'
ID: 46133
  • Chaim Goldberg, Powrót do Kazimierza nad Wisłą, katalog wystawy, 10.12.2013 - 31.08.2014, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, s. 116 (il.)