Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
30 marca 2017 godz. 19:00

Olga Boznańska (1865 Kraków - 1940 Paryż)
Portret Heleny Kurpiel-Łękawskiej, 1900
Cena wylicytowana: 420 000 zł

Cena wylicytowana: 420 000 zł

olej/tektura, 73 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'olga boznańska 1900'
ID: 36580
  • POCHODZENIE:
  • LITERATURA:
  • Olga Boznańska, red. E. Bobrowska, U. Kozakowska-Zaucha, Kraków 2014, s. 57, 193.
  • obraz znajdzie się w opracowywanym przez Muzeum Narodowe w Krakowie catalogue raisonné artystki
  • WYSTAWIANY:
  • Olga Boznańska, Muzeum Narodowe w Krakowie, 25.10.2014-1.02.2015
  • Olga Boznańska, Muzeum Narodowe w Warszawie, 26.02-2.05.2015