Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
30 marca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 15 000 zł
44

Cena wylicytowana: 15 000 zł

olej/tektura, 54 x 69,7 cm
sygnowany l.d.: 'SKamocki'
ID: 48251