Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze (wyniki)
22 czerwca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

pastel/papier, 56 x 45 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Glasner | 1941'
(w świetle passe-partout)
ID: 48381