Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (67)

Tadeusz Cieślewski (ojciec)
Stare Miasto
akwarela, gwasz, ołówek/papier, 16,3 x 22,3 cm (w świetle passe-partout)
* Cena wylicytowana: 1 800 zł
Władysław Chmieliński
Rynek Starego Miasta
akwarela, gwasz, ołówek/papier, 24,2 x 33,8 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Władysław Chmieliński
Plac Zamkowy
akwarela, ołówek/papier, 24 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Zofia Stryjeńska
Dzieci przy ognisku
gwasz, tempera/karton, 62,9 x 49 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Jakub Glasner
Jesienne drzewo, 1941
pastel/papier, 56 x 45 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Jan Stanisławski
Zboże
akwarela/papier, 11,3 x 7,3 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Witold Wojtkiewicz
"Kwiat wiosenny", 1904 r.
kredka, tusz/papier, 28 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Witold Wojtkiewicz
"Zaduszki na cmentarzu", 1908 r.
tusz/papier, 21,5 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Teodor Axentowicz
Kobieta z dzbanem na tle Wawelu
akwarela, pastel/papier, 98 x 69 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Teodor Axentowicz
Portret dziewczyny, 1930 r.
pastel/papier, 48 x 33 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Stanisław Górski
Portret kobiety
pastel/tektura, 46,8 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Autor nierozpoznany, XX w.
Modystka
akwarela/papier, 56 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Jan Henryk Rosen, de
Św. Jan Ewangelista
gwasz, tusz, pozłotnictwo/papier naklejony na płytę, 20,3 x 15,3 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Jan Henryk Rosen, de
Św. Teresa z Avili
gwasz, tusz, pozłotnictwo/papier naklejony na płytę, 20,5 x 15,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Jan Matejko
Oda - czwarta żona Bolesława Chrobrego
ołówek/papier, 12 x 9 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Rafał Malczewski
Wiosna na Podhalu
akwarela/papier, 35,5 x 50,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Wlastimil Hofman
Portret kobiety, 1965 r.
olej/tektura, 37 x 32 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Roman Kramsztyk
Portret kobiety
kredka/papier, 49 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Leon Wyczółkowski
Autoportret, 1916 r.
kredka/płótno naklejone na tekturę, 49,7 x 38,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Aleksander Gryglewski
"Kościół św. Michała", 1867 r.
akwarela/papier, 36 x 26 cm
* Cena wylicytowana: 4 800 zł
Stanisław Noakowski
Szkic architektoniczny
akwarela/papier, 17,3 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Karol Kossak
Zaprzęg, 1947 r.
ołówek/papier, 28 x 41,5 cm (w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Stefan Norblin
Joanna d'Arc
gwasz, tusz/papier, 27 x 20,3 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Marian Wawrzeniecki
Scena prasłowiańska , 1917 r.
akwarela/papier, 62 x 42,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Erno Erb
Na targu
olej/tektura, 50 x 35 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Chaim Goldberg
Piekarz przy pracy, 1971 r.
akwarela, tusz/karton, 64,7 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
44
Mela Muter
Nad rzeką (rewers: Drzewa - szkic)
akwarela, kredka/papier, 25 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Marek Włodarski (wł. Henryk Streng)
Bez tytułu, 1929 r.
tusz/papier, 21 x 41 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 18 000 zł