Aukcja Sztuki Dawnej. Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (57)

Tadeusz Makowski
Dzieci na plaży, 1929
akwarela/papier, 17,5 x 23,5 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Maja Berezowska
"Czerwony tulipan"
akwarela, długopis/papier, 12 x 19 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Maja Berezowska
Na plaży
akwarela, tusz/papier, 30,5 x 25 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Maja Berezowska
"Łakomstwo", 1966
akwarela, tusz/papier, 41 x 31 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Maja Berezowska
Zapłata, 1955
akwarela, tusz/papier, 56 x 42 cm
* Cena wylicytowana: 2 200 zł
Stanisław Ignacy (Witkacy) Witkiewicz
Portret kobiecy, 1933
pastel/papier, 64,5 x 50 cm
* Cena wylicytowana: 55 000 zł
Leon Wyczółkowski
Kwiaty w wazonach, 1928
akwarela, tusz, ołówek/papier, 49 x 63 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Kazimierz Sichulski
Trzej pastuszkowie, 1907
pastel/papier, płótno, 75,5 x 149 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Julian Fałat
"Bystra", 1910
akwarela/tektura, 44 x 93,5 cm
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
Na stawie, 1916
akwarela/papier, 90 x 63 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Stanisław Górski
Portret góralki
pastel/papier, 48 x 33 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Erno Erb
Trzy przekupki
olej/tektura, 23,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Juliusz Holzmüller
Przed polowaniem
akwarela/papier, 30 x 43 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Jerzy Kossak
Pogoń, 1933
olej/tektura, 39,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Jerzy Kossak
Powrót z bitwy, 1930
olej/tektura, 50 x 69 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Stanisław Noakowski
Dworek
akwarela, tusz/papier, 22 x 31 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Józef Mehoffer
Widok na Niepołomice
akwarela, ołówek/papier, 10,5 x 17 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż z martwymi drzewami (Cazeneuve), 1945
olej/tektura, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Felicja Pacanowska
Wejście do muzeum
akwarela, tusz/papier, 26 x 22 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Nathan Gutman
Koncert
gwasz/papier, 45 x 37 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Jacek Malczewski
Portret kucharki rodziny Malczewskich, 1923
akwarela, ołówek/papier, 20,5 x 15 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Jerzy Mieczysław Rupniewski
Kochany Synu
akwarela/papier, 46 x 57,5 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jean Lambert-Rucki
Karuzela, 1943
tusz, kredka/papier, 22 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Janusz Maria Brzeski
Projekt okładki na jubileusz KS Cracovia, 1934
akwarela, gwasz/papier, 23 x 17 cm
* Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Ucieczka do Egiptu, 1954
ołówek, węgiel/papier, 55 x 74 cm
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Matka Boska z Dzieciątkiem
gwasz/papier, 60 x 43 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
Tadeusz Kulisiewicz
Kobiety z Indii
tusz, tusz lawowany/papier, 31 x 26 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł