Aukcja Sztuki Dawnej. Prace na Papierze (wyniki)
24 listopada 2016 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 16 000 zł

akwarela/papier, 30 x 33 cm
sygnowany l.d.: 'Halicka'
(w świetle passe-partout)
ID: 44302
  • LITERATURA:
  • Mistrzowie Ecole de Paris – Alicja Halicka, Warszawa 2011, tekst Krzysztof Zagrodzki, wstęp Artur Winiarski, s. 53 (il.)
  • WYSTAWIANY:
  • Alicja Halicka (1894 – 1975) – Retrospektywa, Villa la Fleur, 23 września – 31 grudnia 2011