Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze (wyniki)
16 marca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akwarela, ołówek/papier, 56 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'ST. MASŁOWSKI | [nieczytelnie] 1910'
ID: 47532